Perlitli Sıva Alçısı

Yüksek mukavemet ve esnekliğe sahiptir. Tuğla, beton, brüt beton, gaz beton, bimsblok vb. malzemeler üzerine doğrudan uygulanabilen torbalanmış algı bazlı hazır sıvadır.Yangına dayanıklı ses İzolasyonu sağlar.

Kartonpiyer Alçı

Yüksek mukavemet ve esnekliğe sahiptir. Kartonpiyer, göbek, nis, söve ve heykel gibi dekoratif malzemelerin yapımında kullanilan yapı alçısıdır. Gerek kartonpiyer dökümünde, gerekse kartonpiyeryapıştırmasında kullanılabilir.

Flex Alçıpan

Klasik yapı malzemelerine oranla daha fazla ses yalıtımı ve yangına dayanımı sağlayan, düzgün yüzeyli hafif plakalardır. Bölme duvar, duvar giydirme, kuru sıva ve asma tavan sistemlerinde kullanılır.

Saten Perdah Alçısı

Yüksek yapışma özelliğine sahip, boya altı son kat perdah alçısıdır. Gerek Saten Perdah ile gerek Memran Sıva ile sıvanmış alçı yüzeyleri üzerine, gerekse alçı levha yüzeyleri üzerine uygulanabilir.

Makinalı Sıva Alçı

Yüksek mukavemet ve esnekliğe sahiptir. Tuğla, beton, brüt beton, gazbeton, bimsblok vb. malzemeler üzerine doğrudan uygulanabilen torbalanmış alçı bazlı hazır makine sıvadır.

Yangına Dayanıklı Alçıpan

Yüksek derecelerde ateşe dayanım talebini karşılayabilmek için, cam elyafı katkılı yapılarakyangına dayanım süresi arttırılmış bir kartonlu alçı plaka çeşididir.

ALÇI GRUBU ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ