Binaiçi Tesisat Boru Sistemleri

Bina içi tesisat boru sistemleri, Bina içi atık ve temiz su tesisat sistemlerinde kullanarak evinizin ömrünü ve değerini uzatmaktadır. İleri teknoloji ile üretilip doğru uygulanan bina içi tesisat boru ve ek parça sistemleri kombinin ve radyatörün sağlıklı çalışmasını sağlar; seramiğinizi ve parkelerinizi korur. Daha az enerji harcayarak daha çok ısınmanızı sağlar.

Altyapı Boru Sistemleri

İçme Suyu Boruları, Cam Elyaflı Büyük çaplı Basınçlı İçme Suyu Boruları,  Doğalgaz Boruları, Spiral Sarımlı Kanalizasyon Boruları, Telekomünikasyon Boruları (Telekom) ve Ek Parçaları, Kanalizasyon Boru ve Ek Parçaları, Ön izolasyonlu jeotermal Borular ve ek parçaları, Karayolları tünel tipi (Atnalı) drenaj boru ve ek parçaları, Altyapı Boru Sistemlerini oluşturmaktadır.

Drenaj Boruları

Drenaj Boru Sistemleri istenmeyen suların araziden uzaklaştırılmasında, temelinde su bulunan inşaatların temelinde, arazi ıslah çalışmalarında ve yol banket çalışmalarında güvenle kullanılır. Drenaj Boruları delikli , deliksiz ve  perforeli olarak kullanılmaktadır. Tünel Tipi Drenaj Boru Sistemleri ise karayolları, otoyollar, havalimanları ve inşaat drenajlarında tercih edilir. Drenaj Sistemi sağlıklı altyapının oluşturulmasında ve korunmasında son derece önemlidir.

BORU GRUBU ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ